HAKKIMIZDA


35 Yılı aşan süredir devam eden ticari faaliyetimize “konuğumuzsunuz” sloganıyla hizmet vereceğimiz Konaklama, Konak ve Otel tesislerimizi de eklemenin gururunu yaşıyoruz. Tesislerimiz iki grup halinde hizmet vermektedir.

Geçmiş ile bugünü birleştiriyoruz…

Hedefimiz müşterilerimize; Samsun’da, konaklama alanında, geniş yelpazede, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktır.


1.Grup: İki adet tarihi eser Osmanlı dönemi bahçeli evin restorasyonu yapılarak hizmete açılmıştır.

Bu projemizle Samsun tarihi yeniden hayat bulup nefes almaktadır. Samsun’a değer…

Bu tarihi yapıların hemen yanında yeni 4 katlı tarihi eser konseptli otel kombinasyonumuz bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin konaklama ihtiyaçlarına kaliteli, uygun ve konforlu geniş bir yelpazede hizmetler sunma gayretindeyiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


2.Grup: Tarihsel sit alanı ve dokuya yakın alanda yeni yapı olarak modern mimari tarzında silikon cepheli yapısı ile 6 katlı bina olarak eski ile yeni konseptinin birleşmesi ve güncel uyum esası ile hizmet vermektedir.

Tüm tesislerimizin kendi mülkümüz olup, teşvik vb. kullanılmadan öz sermayemiz ile hazır hale getirilip yurdumuza bir diğer kazandırılmıştır.

Ayrıca  1.Grup tarihi eser konseptli işletmelerimizde pozitif bir ayrımcılığa gidilerek; sadece hanımlar ve genç kızlarımızın çalıştırılması planlanmıştır. Böylelikle pozitif bir kadın ayrımcılığa ve kadın iş gücü oluşturmasına destek sağlamayı amaçlıyoruz.

Çok yakında hizmetinizde olacak Osmanlı Paşa Restorant ile konaklama tesisimize ayrı bir değer kazandıralacaktır. Böylelikle;
1. grup tesislerimize eski ve geleneksel binaların turizm amaçlı kullanılmak üzere restorasyonu ve rehabilitasyonu sağlanmıştır.
2. grup tesislerimize ise “Tarihi Selahiye Evleri” sit alanı içerisinde, şehrin en merkezi yerinde (100. yıl Bulvarı, Büyükşehir Belediyesi Kavşağı) Konaklama, Konak ve Otel tesislerimizle şehrin konaklama ihtiyacına katkı sağlanmanın gururunu yaşıyoruz.


Genel Müdür
Ahmet ÖZDER